שחייה לילדים

שחייה לילדים

חוגים שנתיים

FunSwim – אימוני שחייה שנתיים לילדים

חוג שחייה שנתי לאימוני שחייה מתקדמים וחוויתיים – בחוג נשלב משחקי כדורמים, אימוני חוף ואפילו אימונים בים! זאת לצד אימוני טכניקה וסיבולת שחייה.

החוג יתקיים במתכונת של פעם בשבוע בבריכה, והוא מתאים לגילאי 7-14 שיודעים ויודעות לשחות חתירה וחזה ברמה בסיסית, הקבוצות יחולקו לפי גיל ורמה. 

שימו לב! בכל חודש נקיים מפגש לאימון חוויתי בים – כחלק ממטרות הקורס להפוך את הילדים לחזקים, בטוחות ורגועים במים, נרצה גם לתת להם את הכלים להתמודד עם הים, לתרגם את יכולות השחייה שלהן במים, גם במרחב הכל-כך משמעותי בעיר החוף תל אביב. בים, החבר'ה יפגשו את המדריכה מהבריכה ואת מדריך הים שלנו, זאת תהיה חוויה יוצאת דופן לילדים וחשובה לבטיחות שלהם בים, היום ובעתיד.

*בימים קרים האימון ים יתקיים על החוף ולא במים.
איפה? קאנטרי רנסנס

שיעורים פרטיים/זוגיים

השיעורים הפרטיים מיועדים בדרך כלל לילדים החוששים מהמים או לאלו המתקשים במסגרת קבוצתית. הם מועברים על ידי המדריכים המנוסים שלנו, אשר יתאימו את קצב ההתקדמות לילדים. במסגרת השיעורים לילדים ניתן ללמוד כל סגנון שחייה וכן לשפר טכניקה בכל סגנון.

ניתן לקיים את השיעורים במסגרת של “אחד על אחת" או בזוג.

את השיעורים ניתן לרכוש בכרטיסיות של חמישה או עשרה שיעורים פרטיים או זוגיים.

כל השיעורים יועברו על ידי המדריך הקבוע שהותאם לילדיכם, הרגישו חופשי לפנות למדריך תוך כדי התהליך ולהתעניין בהתקדמות ילדיכם בבריכה או בטלפון דרך המשרד.

קורס-ים רבעוני למתקדמים

הקורס יתקיים במתכונת של פעם בשבוע בבריכה, למשך שלושה חודשים, והוא מתאים לגילאי 7-8 שיודעים ויודעות לשחות חתירה וחזה ברמה בסיסית. הקורס ישלב שיפור סגנון בכל סגנונות השחייה, שיפור הסיבולת והכוח במים, משחקי כדורמים ואימוני חוף וים.

בכל חודש נקיים מפגש לאימון חוויתי בים – כחלק ממטרות הקורס להפוך את הילדים לחזקים, בטוחות ורגועים במים, נרצה גם לתת להם את הכלים להתמודד עם הים, לתרגם את יכולות השחייה שלהן במים, גם במרחב הכל-כך משמעותי בעיר החוף תל אביב. בים, החבר'ה יפגשו את המדריכה מהבריכה ואת מדריך הים שלנו, זאת תהיה חוויה יוצאת דופן לילדים וחשובה לבטיחות שלהם בים, היום ובעתיד.

*בימים קרים האימון ים יתקיים על החוף ולא במים.
איפה? קאנטרי ארלוזורוב.

 

קורסי הכנה לשחייה בטיחותית בים – כחלק מקורסי לוויתן ב' וכריש

בשני הקורסים המתקדמים – קורס לוויתן ב' וקורס כריש, נקיים את המפגש האחרון בים.
בקורסים אלה הדגש הוא על סיבולת וכוח במים – ילדים.ות חזקים.ות במים, בבריכה ובים. בחלק הראשון נעבוד על האלמנטים הדרושים, בבריכה, ולקראת סוף הקורס נצא להכיר את הים. בים הילדים ילמדו להתמודד עם המלח והגודל, וכן להכיר ביכולות שלהם אל מול הסכנות בים – ומכאן לשחות בצורה בטיחותית במרחב של הים.

היכרות ובטיחות בים הן חובה בעיר החוף תל אביב.

בסיום הקורס תוכלו להמשיך לקורס כוכב-ים שיתקיים כולו בים ומטרתו לאפשר לילדים ולילדות לתרגם את יכולות השחייה שלהם מהבריכה – אל הים.

כוכב- ים: קורס שחייה בטיחותית בים

מטרת הקורס הזה היא לתווך לילדים את המעבר מהבריכה לים – להסביר וללמד על המרחב, לתת להם לגלות את היופי שבו וגם לספר על הסכנות שבו. נלמד איך להתמודד עם ההבדלים שבין הבריכה לים – הגודל, המלח, המרחב הפתוח שאין בו קיר לאחוז בו כשמתעייפים, הגלים והזרמים.

אנו רואים חשיבות גדולה בהיכרות נכונה של הילדים עם הים כחלק מתהליך בשחייה של כל אחד ואחת.

תל אביב היא עיר חוף, הילדים בעיר גדלים בקרבה אל הים ועל כן אנו מאמינים שלכל ילד וילדה בעיר , צריכים להיות הכלים להתמודד עם הים, לשחות בים ולהנות ממנו. לכן, כאשר הילדים מגיעים לרמת שחייה טובה בבריכה, זה הזמן לצאת לים ולוודא שהם מודעים לכך שאת היכולות שלהם בבריכה הם יכולים להביא לידי ביטוי גם בים. 

אנו רוצים שילדים שגדלים בעיר יוכלו להנות משחייה בים, בכל פעם קצת יותר, וכן שידעו להיזהר בהתאם לתנאים השונים של הים ובהתאם למסוגלות שלהם, לכוח וליכולת השחייה האישית של כל אחד ואחת.

את הקורס יעביר מדריך הים שלנו, אליו יצטרפו המדריך או המדריכה שהילדים כבר מכירים מהבריכה.

ילדים בקבוצה: עד 6 
משך השיעור: 45 דקות
מפגשים: 8
מחיר הקורס: 890

 

 

Scroll to Top דילוג לתוכן