אודות

אודות

מועדון השחייה פליפר – מועדון שחייה תל אביבי

מועדון השחייה פליפר מקיים פעילויות שחייה שונות לכל הגילאים – קורסי לימוד שחייה והרגלי מים, שיעורים פרטיים, קורס לימוד חתירה למבוגרים ואימוני שחייה מתקדמים לכל הגילאים, בבריכה וגם בים! 

מועדון השחייה שם לעצמו למטרה להפוך את התל אביבים והתל אביביות בכל הגילאים לשחיינים ושחייניות!

המועדון הוקם על ידי חן חמרני, בוגרת מכון וינגייט ואוניברסיטת תל אביב. חן החלה את דרכה במים כשחקנית באגודת הכדורמים הפועל פתח תקווה. במהלך הקריירה שלה, שיחקה בנבחרת ישראל והשתתפה בטורנירים בינלאומיים רבים. תוך כדי פעילותה כשחקנית כדורמים החלה לאמן ילדים בשחייה ובכדורמים, ובסיום דרכה התחרותית, הקימה את מועדון השחייה מתוך רצון להשפיע על תרבות השחייה בארץ. כעת מאמנת את קבוצות אימוני ה-Pro's של המבוגרים במועדון. חן שואפת לתרום להתפתחות הפיזית והאישיותית של הילדים דרך הפעילות במים, וכן להביא את הבוגרים בעיר להתאמן בשחייה כדרך קבע, גם בבריכה וגם בים. היא מאמינה כי השחייה היא פעילות גופנית הכרחית לכולנו, היא עובדת על כל שרירי הגוף ובפרט על שרירי הליבה, היא בונה גוף יציב וחזק.

המועדון מתמקד בשני תהליכים עיקריים, הראשון הוא להביא כל ילד וילדה בעיר לחיזוק אישיותי בכל תחומי החיים דרך השחייה ובעזרת המים. המטרה השנייה היא להביא כמה שיותר ילדים ומבוגרים בתל אביב להתאהב בשחייה, להיות חזקים במים (בריכה וים), ולסגל את הספורט המדהים הזה כפעילות גופנית עיקרית או לצד כל פעילות גופנית אחרת.

מקצועיות

השיטה: צוות המדריכים שותף להדרכות מקצועיות על בסיס קבוע ועובד לפי שיטת לימוד ייחודית ויעילה אשר פותחה על ידי חן חמרני, במהלך שנים של ניסיון עם ילדים ומבוגרים. על פי שיטה זו חלק חשוב בתהליך בלימוד, בעיקר עם ילדים, הוא הגישה. הדרך בה מצליח.ה המדריך.ה לזהות את הצרכים של כל ילד וילדה ועל בסיס צרכיו לבנות אמון בין השניים, אם בתוך המסגרת הקבוצתית או בעבודה פרטנית. לימוד ושיפור סגנונות השחייה השונים מתבססים בתחילה על מנח גוף נינוח במים ואז תנועה לפי עקרון מנחה של מאמץ ושחרור, בכל מחזור תנועה. אנו יודעים שככל שהגוף ירגיש יותר בנוח במים, החיבור של התלמידים למים ולשחייה כספורט יתהדק.

הגישה: הגישה היא חלק משמעותי מאוד ואף קריטי בתהליך הלמידה, כך אנו מאמינים. אנו רואים בתהליך לימוד השחייה גם את המקום שלנו כאנשי חינוך להקנות לילדים ביטחון במים ומחוצה להם, לתת להם תחושת מסוגלות וכלים להתמודדות עם אתגרים. את כל אלה אנחנו יודעים שהם לוקחים איתם הלאה אל החיים מחוץ למים. לכן, צוות המדריכים המנוסה אצלנו, מוכוון לעבוד לפי הקווים המנחים של בית הספר, אשר מבטיחים את ההתמסרות של התלמידים לתהליך ויוצרים אצלם ציפייה לשלב הבא. כל זאת תודות לקשר הסמכותי- סומך שנוצר בין התלמידים למדריך:

שירות

חלק בלתי נפרד מהחוויה שתקבלו אצלנו הוא השירות, החל משיחת טלפון ראשונית אדיבה ומקצועית, דרך מפגש ראשוני במים לבדיקת הרמה, ליצירת צפייה נלהבת לשיעור הראשון, ולגיוס מלא של השחיין.ית לתהליך. כל זאת יובילו למפגשים מהנים, מקצועיים, שיחברו אתכם למים עד שלא תרצו לצאת מהם.

Scroll to Top דילוג לתוכן