קייטנות ומחנות אימון

בית הספר לשחייה פליפר מזמין אתכם לקחת חלק בחווית קיץ מושלמת, ביחד עם טובי המדריכים – שחיינים ושחקני כדורמים, עם ניסיון עשיר בהדרכת שחייה ובחינוך ילדים ונוער.

חודשי הקיץ כאן ואיתם הקייטנה של פליפר! בית הספר לשחייה פליפר מזמין אתכם לקחת חלק בחווית קיץ מקצועית ועשירה, ביחד עם טובי המדריכים – שחיינים ושחקני כדורמים, עם ניסיון עשיר בהדרכת שחייה ובחינוך ילדים ונוער.

מה בתוכנית:

קורס שחייה – פותחים את הבוקר בשיעור שחייה יומי בקבוצות קטנות לפי גיל ורמה (6-8 ילדים בקבוצה, 45 דק' שיעור) – לימוד ושיפור כל סגנונות השחייה – חזה, חתירה, גב, ואפילו פרפר למתקדמים!

פעילות שיא – פעילות ספורטיבית או חברתית משתנה – תכנית הפעילויות תתפרסם בקרוב למועד פתיחת הקייטנה. אנחנו מביאים את האנשים הטובים ביותר שיעשו לילדים את הקיץ הכי מעיף ומקצועי שיש:

אימון טניס עם מאמן מוסמך

סדנת Meduse – נשימה, בלאנס ושליטה במים, עם ממציא הפטנט

אימון כדורגל – עם שחקנית נבחרת ישראל

טורניר כדורמים – אגודת אס״א ת״א

פעילות קבוצתית – המדריכ.ה והקבוצה – פעילות יומית שתשים דגש על שיפור המוטוריקה, קוארדינציה, גמושות ואלמנטים של כוח לילדים. כזו שתדאג להעצים את כל יחיד ויחידה בתוך הקבוצה, שתגרום לילדים להרגיש את החיבור לקבוצה ולחזק לילדים את הקשרים החברתיים בתוך קבוצה.

שמש ומים – השהייה במהלך היום תהיה באזור מוצל או בחדר ממוזג. אנו מקפידים הקפדה יתרה על שתיית מים, מריחת קרם הגנה וכובעים בזמן פעילות חיצונית – חובה לצייד את הילדים בקבוק מים, קרם הגנה וכובע בכל יום.

מחזורים:
מחזור ראשון – 2/7-13/7 (במחזור זה יהיה מסלול מקצועי מורחב לשחיינים השנתיים שלנו, או בכפוף למבדק רמה*)
מחזור שני – 23/7-3/8
מחזור שלישי – 6/8-17/8

שעות:
8:30-13:30

גילאים:

מיועד לגילאי 6-14

מיקום:
מועדון ספורט רנסנס – ישה חפץ 2, תל אביב
*הסעה ממרכז ת״א (בתוספת תשלום)

מחיר:
2,000 ש״ח למחזור.
הסעה בתוספת של 350 ש״ח למחזור (הלוך וחזור)

מידע נוסף:
חשוב להביא אתכם בתיק – בקבוק מים אישי, קרם הגנה מפני השמש בעל מקדם הגנה גבוה 50 ומעלה (לא ספריי), בגדים להחלפה, מגבת ושקית לבגדים הרטובים, יש להצטייד בסנדוויצ'ים ו/או אוכל מזין ובריא אחר שיספיק למהלך היום, יש להגיע עם בגד ים, כובע לשיער ומשקפת.

-בבית: מומלץ לאכול ארוחת בוקר, חובה לשתות הרבה מים ולהימרח בקרם הגנה (50 ומעלה) לפני שמגיעים לקייטנה.

– מסלול מקצועי מורחב במחזור הראשון יכלול: אימון שחייה נוסף בחלק מהימים, אימון כושר יומי עם מאמנ.ת כושר, חיזוק שרירי ליבה עם מדריכת יוגה ופילאטיס (ספציפי לשחיינים צעירים), עבודה על גמישות (שחשובה מאוד לשחיינים) על בסיס יומי.

-שימו לב כי מספר הנרשמים מוגבל! על מנת להירשם יש למלא את טופס ההרשמה ולהשלים את התשלום בטופס.

-ביטולים: 14 יום לפני פתיחת הקייטנה החזר מלא, בתוך 14 יום 20% דמי ביטול, לאחר תחילת הקייטנה 50% החזר על הימים שנותרו.

אנחנו כאן לכל שאלה או התייעצות