שיעורי שחייה לבוגרים בשיטת Open Water

עם צוות המאמנים הרחב והמקצועי של פליפר תוכלו ללמוד את יסודות החתירה ולהפוך לשחיינים בבריכה ובים.

תוכניות השחייה שלנו

אנו מפעילים 4 תוכניות מרכזיות למבוגרים שרוצים להפוך לשחיינים אמיתיים. כאן תוכלו לקרוא על התוכניות ולהבין איזו תוכנית מתאימה לכם.

לימוד שחייה למבוגרים

לימוד שחייה למבוגרים

שיעורים פרטיים, אחד על אחת, ללא ידע כלל בשחייה, או עם פחד ממים בגין טרואמת טביעה או חוסר ניסיון בסביבת במים

לימוד חתירה למבוגרים

לימוד חתירה למבוגרים

שיטת הלימוד שלנו תאפשר לכם לשחות חתירה בקלות וביעילות. נפגשים בשעות הערב, בקאנטרי ארלוזורוב, ל-9 מפגשים של שעה, בהם נהפוך אתכם.ן לשחיינים ושחייניות. אין צורך בידע קודם או ברמה של כושר גופני. זה מתאים לכל גיל, בכל משקל. נדרש לשחות בריכה אחת בסגנון כלשהו.

אימון מתקדם

אימון מתקדם

קורס ייחודי לשיפור טכניקה וסיבולת שחייה, מעבר משחייה מונוטונית לאימון מגוון. 8 מפגשים שילמדו אתכם לבנות אימון המורכב מכל האלמנטים של השחייה - תרגילי טכניקה, שיפור הסיבולת, עבודה עם זמנים וציוד (סנפירים וכפות). נדרשת יכולת שחייה בסגנון חתירה למרחק של 400 מטר.

תוכנית שנתית למתקדמים

תוכנית שנתית למתקדמים

אימוני שחייה עם קבוצה קבועה,על בסיס שבועי עם, המאמנת עדי סגל.

שיעורים לבוגרים ב-3 בריכות בעיר

WhatsApp Image 2023-05-07 at 22.21.10
קאנטרי ארלוזורוב 97 - בריכה מקורה, ארלוזורוב 97, תל אביב
A9R2E83
קאנטרי ברזאני - בריכה פתוחה וקיצית, משה ברזאני 6, תל אביב
WhatsApp Image 2023-06-29 at 9.45.40 PM-3
בריכת פליפר - מקורה בחורף, פתוחה בקיץ. חנה סנש 3, בת ים (גבול יפו)

לקוחות מספרים על פליפר

״מודה לכם מאוד על חוג (לימוד ושיפור) שחייה איכותי ומעבר לכך על צורת העבודה המקצועית והנעימה. חייבת לציין לטובה שהגישה שלכם ללקוח היתה הוגנת ותמיד בעדו. אלו הדברים הקטנים שעושים את ההבדל. תודה רבה!״

עינת ברקן, מטפלת ברפואה סינית

״מודה לכם מאוד על חוג (לימוד ושיפור) שחייה איכותי ומעבר לכך על צורת העבודה המקצועית והנעימה. חייבת לציין לטובה שהגישה שלכם ללקוח היתה הוגנת ותמיד בעדו. אלו הדברים הקטנים שעושים את ההבדל. תודה רבה!״

עינת ברקן, מטפלת ברפואה סינית

שאלות נפוצות

שיטת ה – Open Water מבוססת על סגנון השחייה של שחייני מים פתוחים. שחייני מים פתוחים שוחים למרחקים ארוכים של 5 ו10 ק"מ, לכן הם משתמשים בסגנון שחייה ייחודי שמאפשר להם לשחות ביעילות תנועה מקסימלית ובאנרגיה מינימלית. סגנון זה עושה שימוש בגלגול הגוף לכוח המניע אותנו המים, עם המון נינוחות ורוגע במים, אך גם עוצמה. כך תוכלו להרגיש את הריחוף הזה במים, הציפה והשיוט שיתרמו לכם גם לשקט פנימי וגם לכושר הטוב ביותר. שיטת הלימוד שלנו היא מאוד טבעית ומתבססת על הבנה עמוקה של מאפייני המים, ומאפייני תנועת הגוף במים.
אצלנו, אחרי שתקבלו את התחושה הזו של השחייה הנינוחה והזורמת, נלמד אתכם גם לדעת להגביר, ולהפוך את השחייה לאימון של ממש, כוח ואירובי, בדרך הכי בריאה שיש, בלי עומס על המפרקים ובלי סכנה לפציעות.

הקורס מיועד לכל מי שיודע לשחות בסגנון כלשהו מצד אחד לצד השני של הבריכה
הוא מיועד למי שרוצה להפוך את השחייה לספורט
הוא בהחלט מיועד למי שלא מאמין שהוא יכול לשחות חתירה בקלילות שהוא רואה אחרים
מצוין לספורטאים שרוצים לעשות טריאטלון
מיועד לכל מי שרוצה היכרות חדשה, "עוצרת נשימה" עם המים.

שחייני מים פתוחים שוחים למרחקים ארוכים של 5 ו10 ק"מ, לכן הם משתמשים בסגנון שחייה ייחודי שמאפשר להם לשחות ביעילות תנועה מקסימלית ובאנרגיה מינימלית. סגנון זה עושה שימוש בגלגול הגוף לכוח המניע אותנו המים, עם המון נינוחות ורוגע במים, אך גם עוצמה. שיטת הלימוד שלנו היא מאוד טבעית ומתבססת על הבנה עמוקה של מאפייני המים, ומאפייני תנועת הגוף במים.

לא, זה לא TI.
אנחנו לקחנו את סגנון המים הפתוחים, שהוא המטיב ביותר לשחיינים בוגרים במפגש הראשוני שלהם עם שחיית חתירה, פירקנו אותו לגורמים, ובנינו תכנית לימוד מתוך הסגנון הזה.
שיטות כמו TI וWEST, גם הן מבוססות על סגנון השחייה של מים פתוחים. לכל אחת מהשיטות דרך לימוד מסוימת, עם הדברים הייחודיים בהם היא מאמינה, והדברים החשובים בהם היא בוחרת להתמקד. עוד אציין, שללא כל ספק, מאחורי כל אחת מהשיטות עומדים אנשים בעלי ניסיון רב מאוד בתחום המים.  

כן, רוב האנשים מפחדים לשחות בים, הגודל, העומק ובעיקר ה"לא נודע" של הים, הם חששות טבעיים וכמעט לכולם יש אותם במידה כזו או אחרת. אנו מנוסים מאוד בתווך החששות האלה, נעשה את הכל בצורה הדרגתית, עם הסברים מפורטים ומתן תחושת ביטחון. אין לכם מה לדאוג, ויש לכם לגמרי למה לצפות!
אם אתם מאוד מאוד חוששים ואין לכם שום רצון להתמודד עם זה, אנו נחליף לכם את שיעור הים עם שיעור נוסף בבריכה. אבל המלצה חמה שלנו, כדאי לכם לתת לזה צ'אנס.

בקאנטרי ארלוזורוב ובבריכת מגדלי הים התיכון. כן, יש חנייה (חינם למשתתפים). כן, הבריכה מחוממת.

אנחנו כאן לכל שאלה או התייעצות