קייטנה

קייטנה

מחנה השחייה של פליפר, מתקיים כמידי שנה, מתוך מחשבה לתת לכם ההורים, יותר מ”רק” מענה לקיץ, אלא לתת לילדים טעימה של אורח חיים ספורטיבי, דרך הספורט שאנחנו חיים ונושמים, שחייה.

במחנה הילדים יהנו מאימוני שחייה מקצועיים וחוויתיים על בסיס יומי בשילוב עם פעילויות מהנות אחרות אותם הכנו במיוחד עבורם, עם הרבה מחשבה ובכוונה להעביר להם את הקיץ בכיף, ולשלב את הערכים שאנחנו בפליפר מאמינים בהם.

בפעילויות קבוצתיות אנו מקנים לילדים יכולות של עבודה בצוות, שיתוף פעולה וקבלת האחר. הילדים שוכחים מהמסכים, נהנים מאינטראקציה חברתית נורמלית, מנהלים דיונים, מעלים רעיונות יצירתיים, מקשיבים אחד לשני ומביטים אחד לשני בעיניים. בנוסף אנו מארחים אנשים מוכשרים לסדנאות העשרה נוספות, מהנות ומעניינות. גם אלו נבחרו בקפידה כדי להעניק לילדים ימים ייחודיים ובלתי נשכחים. כך, אתם ההורים זוכים לקבל את ילדיכם מאושרים, עצמאיים, מחוזקים, עם דימוי עצמי גבוה יותר וביטחון עצמי מתעצב.

אימוני השחייה יועברו על ידי מדריכים מקצועיים שיעבדו עם הילדים של ארבעת סגנונות השחייה, בהתאם לרמת השחייה שלהם, דרך אהבת המים והנאה מהספורט המדהים. הנושאים המרכזיים בהם נתמקד יהיו עבודה על סיבולת-נשימה תוך שילוב קואורדינציה, שיפור טכניקת השחייה בסגנונות השונים ועבודה עיקרית על כושר גופני במים.

– הילדים יהנו ארוחת בוקר בריאה ועשירה.
– נקפיד על “משמעת מים” ובטיחות במים. וכן, על מריחת קרם הגנה והפסקות יזומות לשתיית מים במהלך כל היום.
– הפעילות כולה מתקיימת באישור משרד החינוך.
– ידע בסיסי בשחייה חובה.

Scroll to Top דילוג לתוכן