פעילויות

פעילויות

FunSwim – אימוני שחייה שנתיים לילדים – קאנטרי רנסנס: 

חוג שחייה שנתי לאימוני שחייה מתקדמים וחוויתיים – בחוג נשלב משחקי כדורמים, אימוני חוף ואפילו אימונים בים! זאת לצד אימוני טכניקה וסיבולת שחייה.

החוג יתקיים במתכונת של פעם בשבוע בבריכה, והוא מתאים לגילאי 7-14 שיודעים ויודעות לשחות חתירה וחזה ברמה בסיסית, הקבוצות יחולקו לפי גיל ורמה. 

שימו לב! בכל חודש נקיים מפגש לאימון חוויתי בים – כחלק ממטרות הקורס להפוך את הילדים לחזקים, בטוחות ורגועים במים, נרצה גם לתת להם את הכלים להתמודד עם הים, לתרגם את יכולות השחייה שלהן במים, גם במרחב הכל-כך משמעותי בעיר החוף תל אביב. בים, החבר'ה יפגשו את המדריכה מהבריכה ואת מדריך הים שלנו, זאת תהיה חוויה יוצאת דופן לילדים וחשובה לבטיחות שלהם בים, היום ובעתיד.

*בימים קרים האימון ים יתקיים על החוף ולא במים.

קורס-ים רבעוני למתקדמים – קאנטרי ארלוזורוב:

הקורס יתקיים במתכונת של פעם בשבוע בבריכה, למשך שלושה חודשים, והוא מתאים לגילאי 7-8 שיודעים ויודעות לשחות חתירה וחזה ברמה בסיסית. הקורס ישלב שיפור סגנון בכל סגנונות השחייה, שיפור הסיבולת והכוח במים, משחקי כדורמים ואימוני חוף וים.

בכל חודש נקיים מפגש לאימון חוויתי בים – כחלק ממטרות הקורס להפוך את הילדים לחזקים, בטוחות ורגועים במים, נרצה גם לתת להם את הכלים להתמודד עם הים, לתרגם את יכולות השחייה שלהן במים, גם במרחב הכל-כך משמעותי בעיר החוף תל אביב. בים, החבר'ה יפגשו את המדריכה מהבריכה ואת מדריך הים שלנו, זאת תהיה חוויה יוצאת דופן לילדים וחשובה לבטיחות שלהם בים, היום ובעתיד.

*בימים קרים האימון ים יתקיים על החוף ולא במים.

Scroll to Top דילוג לתוכן