קורס שחייה בטיחותית בים

קורס שחייה בטיחותית בים

קורסי הכנה לשחייה בטיחותית בים - כחלק מקורסי לוויתן ב' וכריש

בשני הקורסים המתקדמים – קורס לוויתן ב' וקורס כריש, נקיים את המפגש האחרון בים.
בקורסים אלה הדגש הוא על סיבולת וכוח במים – ילדים.ות חזקים.ות במים, בבריכה ובים. בחלק הראשון נעבוד על האלמנטים הדרושים, בבריכה, ולקראת סוף הקורס נצא להכיר את הים. בים הילדים ילמדו להתמודד עם המלח והגודל, וכן להכיר ביכולות שלהם אל מול הסכנות בים – ומכאן לשחות בצורה בטיחותית במרחב של הים.

היכרות ובטיחות בים הן חובה בעיר החוף תל אביב.

בסיום הקורס תוכלו להמשיך לקורס כוכב-ים שיתקיים כולו בים ומטרתו לאפשר לילדים ולילדות לתרגם את יכולות השחייה שלהם מהבריכה – אל הים.

מטרת הקורס הזה היא לתווך לילדים את המעבר מהבריכה לים – להסביר וללמד על המרחב, לתת להם לגלות את היופי שבו וגם לספר על הסכנות שבו. נלמד איך להתמודד עם ההבדלים שבין הבריכה לים – הגודל, המלח, המרחב הפתוח שאין בו קיר לאחוז בו כשמתעייפים, הגלים והזרמים.

אנו רואים חשיבות גדולה בהיכרות נכונה של הילדים עם הים כחלק מתהליך בשחייה של כל אחד ואחת.

תל אביב היא עיר חוף, הילדים בעיר גדלים בקרבה אל הים ועל כן אנו מאמינים שלכל ילד וילדה בעיר , צריכים להיות הכלים להתמודד עם הים, לשחות בים ולהנות ממנו. לכן, כאשר הילדים מגיעים לרמת שחייה טובה בבריכה, זה הזמן לצאת לים ולוודא שהם מודעים לכך שאת היכולות שלהם בבריכה הם יכולים להביא לידי ביטוי גם בים. 

אנו רוצים שילדים שגדלים בעיר יוכלו להנות משחייה בים, בכל פעם קצת יותר, וכן שידעו להיזהר בהתאם לתנאים השונים של הים ובהתאם למסוגלות שלהם, לכוח וליכולת השחייה האישית של כל אחד ואחת.

את הקורס יעביר מדריך הים שלנו, אליו יצטרפו המדריך או המדריכה שהילדים כבר מכירים מהבריכה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן